Narożnik VEGAS-S

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Polipol
 • Dostępność: Towar na zamówienie Tel.784-010-736  (0 szt.)

  Grupa POLIPOL należy do niemieckiego stowarzyszenia ds. jakości mebli (Deutsche Gütegemeinschaft Möbel e.V.; GDM) i posiada znak, jakości „Złote M”. Jest on przyznawany wyłącznie meblom, które spełniają najwyższe wymagania DGM pod względem, jakości, jak również zdrowia, bezpieczeństwa i nieszkodliwości dla środowiska.

  „Złote M” to jedyny w Niemczech uznany oficjalnie znak jakości dla mebli i obowiązuje on w całej Europie jako najwyraźniejszy dowód jakości mebli. Dla samego użytkownika stanowi on przy tym pewną orientację podczas poszukiwania jakościowych mebli.

   

InScene

MŁODA, TRENDY I ELASTYCZNA


Narożniki w kształcie litery U do salonu to jeden z najsilniejszych trendów, który nie słabnie już od kilku sezonów. Obszerna narożna sofa zapewnia nie tylko komfortowy wypoczynek, ale również – wbrew pozorom, pozwala zaoszczędzić miejsce w pokoju gościnnym, ponieważ z powodzeniem zastępuje niemal cały komplet wypoczynkowy.

 

 • MÓJ PRYWATNY LOUNGE TO VEGAS-S

  Idealne miejsce na odprężający wypoczynek po pracy. Kolekcja InScene Vegas-S nabiera modnego stylu Lounge i przeobraża salon w prywatną strefę relaksu. Pikowane powierzchnie siedzenia tego przestronnego zestawu z pewnością przyciągną spojrzenia, a sam mebel stanie się ulubionym miejscem w domu.

 •