Narożnik VEGAS-L

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Polipol
 • Dostępność: Towar na zamówienie Tel.784-010-736  (0 szt.)

  Grupa POLIPOL należy do niemieckiego stowarzyszenia ds. jakości mebli (Deutsche Gütegemeinschaft Möbel e.V.; GDM) i posiada znak, jakości „Złote M”. Jest on przyznawany wyłącznie meblom, które spełniają najwyższe wymagania DGM pod względem, jakości, jak również zdrowia, bezpieczeństwa i nieszkodliwości dla środowiska.

  „Złote M” to jedyny w Niemczech uznany oficjalnie znak jakości dla mebli i obowiązuje on w całej Europie jako najwyraźniejszy dowód jakości mebli. Dla samego użytkownika stanowi on przy tym pewną orientację podczas poszukiwania jakościowych mebli.

   

Kolekcja "LaVita"

SKÓRA NATURALNA W NAJPIĘKNIEJSZEJ FORMIE

 

Szukasz mebli w ponadczasowym stylu i o najwyższej jakości wykonania? Jeśli tak poznaj sofy z kolekcji La Vita, które są dopracowane w każdym detalu. Obicie narożników La Vita wykonane jest ze skóry naturalnej. Taki wybór materiału gwarantuje, że mebel przetrwa lata w doskonałej formie oraz sprawia, że sofy prezentują się elegancko i ekskluzywnie. Narożniki zachwycają też przemyślanymi kształtami i ciekawymi kolorami.

 • MÓJ PRYWATNY LOUNGE VEGAS-L

  Idealne miejsce na odprężający wypoczynek po pracy. Narożnik Vegas-L nabiera modnego stylu Lounge i przeobraża salon w prywatną strefę relaksu. Pikowane powierzchnie siedzenia tego przestronnego zestawu z pewnością przyciągną spojrzenia, a sam mebel stanie się ulubionym miejscem w domu.