Narożnik DAKOTA-L

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Polipol
  • Dostępność: Towar na zamówienie Tel.784-010-736  (0 szt.)

    Grupa POLIPOL należy do niemieckiego stowarzyszenia ds. jakości mebli (Deutsche Gütegemeinschaft Möbel e.V.; GDM) i posiada znak, jakości „Złote M”. Jest on przyznawany wyłącznie meblom, które spełniają najwyższe wymagania DGM pod względem, jakości, jak również zdrowia, bezpieczeństwa i nieszkodliwości dla środowiska.

    „Złote M” to jedyny w Niemczech uznany oficjalnie znak jakości dla mebli i obowiązuje on w całej Europie jako najwyraźniejszy dowód jakości mebli. Dla samego użytkownika stanowi on przy tym pewną orientację podczas poszukiwania jakościowych mebli.

     

Kolekcja "LaVita"

SKÓRA NATURALNA W NAJPIĘKNIEJSZEJ FORMIE

 

Szukasz mebli w ponadczasowym stylu i o najwyższej jakości wykonania? Jeśli tak poznaj sofy z kolekcji La Vita, które są dopracowane w każdym detalu. Obicie narożników La Vita wykonane jest ze skóry naturalnej. Taki wybór materiału gwarantuje, że mebel przetrwa lata w doskonałej formie oraz sprawia, że sofy prezentują się elegancko i ekskluzywnie. Narożniki zachwycają też przemyślanymi kształtami i ciekawymi kolorami.

NAROŻNIK DAKOTA-L, ODPRĘŻAJĄCA WYSPA

Zaledwie kilkoma ruchami można zmienić system Dakota-L w wygodną wypoczynkową wyspę. Równie szybko oparcie zamienia się w praktyczny i przydatny stolik. Krótko mówiąc: sofa spełniająca indywidualne wymagania.