Narożnik CONCEPT 24/7

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Polipol
  • Dostępność: Towar na zamówienie Tel.784-010-736  (0 szt.)

    Grupa POLIPOL należy do niemieckiego stowarzyszenia ds. jakości mebli (Deutsche Gütegemeinschaft Möbel e.V.; GDM) i posiada znak, jakości „Złote M”. Jest on przyznawany wyłącznie meblom, które spełniają najwyższe wymagania DGM pod względem, jakości, jak również zdrowia, bezpieczeństwa i nieszkodliwości dla środowiska.

    „Złote M” to jedyny w Niemczech uznany oficjalnie znak jakości dla mebli i obowiązuje on w całej Europie jako najwyraźniejszy dowód jakości mebli. Dla samego użytkownika stanowi on przy tym pewną orientację podczas poszukiwania jakościowych mebli.

     

InScene

MŁODA, TRENDY I ELASTYCZNA


Narożniki w kształcie litery U do salonu to jeden z najsilniejszych trendów, który nie słabnie już od kilku sezonów. Obszerna narożna sofa zapewnia nie tylko komfortowy wypoczynek, ale również – wbrew pozorom, pozwala zaoszczędzić miejsce w pokoju gościnnym, ponieważ z powodzeniem zastępuje niemal cały komplet wypoczynkowy.

 

SPRYTNY I WSZECHSTRONNY

Przez całą dobę Concept 24/7 spełnia Twoje potrzeby. Kompaktowa sofa ma wiele możliwości i szybko staje się miejscem do codziennego spania - idealna do małych pomieszczeń, które muszą spełniać różne funkcje. Concept 24/7 może być małym fotelem lub narożnikiem z funkcją spania.